Nekilnojamo turto strategija
Nekilnojamo turto valdymo strategijos formavimas.


Turite nekilnojamąjį perteklinį turtą arba probleminį turtą, neduodantį pajamų, nors sąnaudų jam reikia. Ketinate investuoti į nekilnojamąjį turtą, t. y. pirkti arba statyti naują objektą. Jums gali būti naudingas turto valdymo strategijos formavimas.


Profesionaliai valdomo nekilnojamojo turto vertė rinkoje išliks stabili arba kils, o Jūs visą savo dėmesį galėsite skirti svarbiausioms verslo sritims.


Rengdami nekilnojamojo turto valdymo projektus, mes taupome Jūsų laiką, lėšas ir mažiname verslo riziką. Nekilnojamojo turto valdymo strategijos projektas remiasi dabartinės nekilnojamo turto rinkos tyrimais, taip pat rinkos strateginio ilgalaikio planavimo, turto vertės padidinimo, vertinimo ir turto ateities vertės numatymo bei turto maksimalaus ir geriausio panaudojimo nustatymo, plėtros galimybių tyrimais.


Turto valdymo strategijos suformavimas sudėtingas ir kruopštus darbas. Jam reika kvalifikuotų įvairios srities specialistų. Taupydami samdomų specialistų įdarbinimo sąnaudas, Jūs galite pasinaudoti Korporacijos "Matininkai" teikiamomis nekilnojamojo turto valdymo strategijos formavimo paslaugomis. Mūsų specialistai geriausiai atlieka savo srities darbus. Rengiant nekilnojamojo turto valdymo strategiją, dalyvauja įvairių sričių žinovai: nekilnojamo turto vadybininkai, turto ir verslo vertintojai, finansų analitikai, teisininkai ir kitų sričių specialistai. Jų bendro darbo rezultatas padės Jums priimti naudingiausią sprendimą, atsakyti į svarbiausius rūpimus klausimus. Pavyzdžiui, ką būtų naudingiausia šiuo metu daryti su turimu ar ketinamu pirkti (arba statyti) nekilnojamuoju turtu, kurį turtą pelningiausia parduoti, kurį išnuomoti, o gali būti, kad iš viso reikia atsisakyti nuo investicijos į nekilnojamąjį turtą.


Galime suteikti ir kitas paslaugas, tiesiogiai susijusias su nekilnojamu turtu, nes mūsų įmonėje pagal vienerių durų principu veikiančią sistemą galime atlikti žemės sklypų geodezinį matavimą, pastatų (patalpų) kadastrinį matavimą, sudaryti kadastrinio matavimo bylą, įvertinti turimą, perkamą ar statomą nekilnojamąjį turtą. Visos paslaugos viename biure! Užsukę į bet kurį Korporacijos "Matininkai" biurą ir užsakę kelias teikiamas paslaugas, gausite nuolaidų.