Tarpininkavimas nuomojant nekilnojamąjį turtą

Savininkas turi žemės sklypą, puikų butą ar patalpas verslui ir ieško nuomininko. Fizinis ar juridinis asmuo ieško nekilnojamojo turto, kurį galėtų išsinuomoti ir juo naudotis. Abi šalys gali ir turi kreiptis į Korporacijos "Matininkai" atstovus. Mes pasirengę Jums padėti.


Nuomos sandoriai sudaromi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civiliniu Kodeksu, Nekilnojamojo turto registro įstatymu, Žemės įstatymu, Statybos įstatymu ir kitais teisės aktais. Nuomos sutartis yra prievolių teisės dokumentas. Jis turi būti sudarytas vadovaujantis teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principais. Kai kurioms nekilnojamojo daikto (turto) naudojimo teisėms, tokioms kaip uzufruktas, užstatymo teisė (superficies), pagaliau nuomos įvairovei (žemės nuoma, gyvenamosios patalpos nuoma ir t.t.) išmanyti reikia specifinių žinių ir tikslių formuluočių joms apibrėžti. Klientams garantuotai padės Korporacijos "Matininkai" specialistai.


Paslaugos kaina:

  • nuomojant turtą ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui - vieno mėnesio nuomos kaina;
  • ieškant pageidaujamo nuomoti turto - pusė vieno mėnesio nuomos kainos.


Laukiame fizinių ir juridinių asmenų, ieškančių nuomininkų ir nuomotojų. Mūsų nekilnojamojo turto bazė pateikia objektus rinkai, bet jų visada gali būti daugiau ir specialiai parinktų, atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir pageidavimus.