Turto pardavimas arba pirkimas
Kvalifikuotų specialistų potencialas Korporacijai "Matininkai" leidžia sėkmingai veikti nekilnojamojo turto rinkoje teikiant tarpininkavimo paslaugas, kai nekilnojamasis turtas parduodamas ar įsigyjamas. Turime naujausią informaciją apie Lietuvos ir kitų šalių nekilnojamojo turto rinkas, rinkos dalyvių santykius ir su jais susijusius teisinius klausimus, glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos ir kitų šalių bendrovėmis.


Teikdami šią paslaugą vadovaujamės Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Žemės įstatymu, Statybos įstatymu, Nekilnojamo turto registro įstatymu, Teritorijų planavimo įstatymu ir kitais teisės aktais dėl nekilnojamojo turto (daikto) nuosavybės teisių perleidimo sandorių. Mūsų tarpininkavimo (agento, brokerio) paslaugos nekilnojamojo turto pardavimo ar įsigijimo atveju yra geros kokybės ir patikimos, nevaržo kliento laisvo pasirinkimo principų ir teisių. Paslaugos teikiamos pasirašius pavedimo ar paslaugos sutartis.


Nekilnojamojo turto vadybininkai dirba visuose regioniniuose skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje, todėl galime suteikti paslaugas nekilnojamojo turto pardavėjams ir pirkėjams tiek miestuose, tiek kaimuose visos Lietuvos teritorijoje.


Lygiaverčiai ir laukiami mūsų klientai yra ir didelės, daug turto turinčios bendrovės, statybos bendrovės, ir fiziniai asmenys ar smulkūs juridiniai asmenys.

Nekilnojamojo turto pardavimo paslaugos kaina - 1-3 proc. nuo faktinės turto pardavimo kainos.

Nekilnojamojo turto pirkimo atveju paslaugos kainą 1 – 1,5 % nuo turto pirkimo kainos